• obrazek 111
  • obrazek 111
  • obrazek 111
  • obrazek 111
  • obrazek 111
  • obrazek 111
  • obrazek 111

Mercedes W211 Karawan

W połowie 2009 roku nasza Firma rozpoczęła przebudowę samochodu Mercedes W211 E-Klasse w wersji kombi,
na samochód specjalny, pogrzebowy.

Nasza firma posiada wszelką dokumentacje i zezwolenia na wszelkiego rodzaju zabudowy, przebudowy, zmiany konstrukcyjne, zmiany przeznaczenia samochodów oraz wykonywanie konstrukcji i ram samochodowych.
Każdy zamówiony u nas samochód posiada podczas odbioru zrobiony przegląd techniczny o zmianie przeznaczenia samochodu (specjalny-pogrzebowy) na Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów.

Model Mercedesa W211 w trakcie przebudowy jest przedłużony za tylną osią o 35cm, rozstaw kół, zawieszenie, układ hamulcowy oraz napędowy pozostaje oryginalny, nie naruszony dzięki temu nie mają Państwo problemów w trakcie eksploatacji samochodu z dostępem części oraz serwisem.

Podczas zamówienia jest możliwość wyboru kolorystyki samochodu oraz tapicerki skórzanej w tylnej części samochodu.
Nasza firma jest elastyczna w pracach oraz przebudowach jakie wykonujemy, także jesteśmy w stanie dostosować samochód do Państwa potrzeb i wykonać niektóre elementy oraz dodatki według Państwa gustu i uznania.
W tylnej części samochodu tapicerka jest skórzana, w bocznych tapicerkach oraz w sufitce zamontowane jest oświetlenie diodowe. Podłoga wykonana jest z blachy nierdzewnej, wózek oraz wszystkie chromowane elementy są również wykonane ze stali nierdzewnej.
Podłoga jest zamontowana sztywna, ale istnieje możliwość za dodatkową opłatą zamontować podłogę wysuwaną poza gabaryt samochodu. W tylnej części zainstalowana jest fabryczna klimatyzacja z nadmuchem. Istnieje możliwość domówienia zewnętrznych koszy na wieńce.

Posiadamy również pełny serwis samochodów oraz naprawy powypadkowe Jeżeli Państwo mają własny pomysł na wygląd, wystrój lub wyposażenie samochodu, my jesteśmy w stanie to wykonać, gdyż w naszej firmie niema rzeczy niemożliwych do wykonania.

Partner:
  Współpracujemy z:

Bojar-Tuning.eu@2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Teksty oraz zdjęcia na tej stronie są własnością firmy Bojar-Tuning
Kopiowanie fragmentów lub całości bez zgody właściciela zabronione.
Projekt i wykonanie strony: www.bezstronni.pl