• obrazek 111
  • obrazek 111
  • obrazek 111
  • obrazek 111
  • obrazek 111
  • obrazek 111
  • obrazek 111

OFERTA

Oferta repliki

Ferrari F355
  Ferrari F50
  Ferrari F430
   
 
             

Oferta karawany

Mercedes W211
galeria mercedes-w211
  Mercedes CLS
  Mercedes W212
galeria mercedes-w212
 

 
             

 

Oferta naszej firmy skierowana jest do przedsiębiorców z branży funeralnej. Wykonujemy karawany pogrzebowe i samochody pogrzebowe. Specyfika branży wymaga od nas stosowania nowoczesnych i sprawdzonych rozwiązań, uwzględniających z jednej strony stawianych przez naszych Klientów wymagań konstrukcyjnych, a z drugiej - oczekiwań estetycznych, jakie stawia przed nimi rynek. Produkowane przez nas samochody służące do przewozu zwłok i szczątków ludzkich spełniają szczegółowe wymagania zawarte w rozporządzeniu ministra zdrowia i posiadają atesty higieniczne wydawane przez Państwowy Zakład Higieny.

Oferta obejmuje profesjonalne i bezpieczne zabudowy samochodów pogrzebowych, z odizolowaną od części przeznaczonej do przewozu trumien szoferką oraz podłogą wyłożoną łatwo zmywalnym i odpornym na działania środków dezynfekujących materiałem. Stosujemy nowoczesne laminaty i materiały kompozytowe. Nadwozie samochodu zostaje w trwały sposób oznaczone, aby wskazywać na jego przeznaczenie. Trumna w trakcie transportu zostaje zabezpieczona przez przesuwaniem się dzięki zastosowaniu specjalnych systemów mocujących.

Oferujemy karawany i samochody funeralne wykonane w oparciu o różne modele samochodów bazowych, wykonując przebudowy zarówno przedniej, jak i tylnej części pojazdu. W zależności od indywidualnych oczekiwań można wybrać jeden z tradycyjnych kolorów stosowanych w samochodach pogrzebowych i karawanach. W naszej ofercie znajdują się karawany w kolorze klasycznej i stylowej czerni, a także srebrne, grafitowe i purpurowe.

Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w wykonywaniu samochodów i karawanów pogrzebowych. Gwarantujemy pełen profesjonalizm świadczonych usług i do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, starając się w pełni zrealizować wysokie oczekiwania dotyczące konstrukcji, wyglądu i stylizacji wykonanych przez nas karawanów i samochodów. Firmy specjalizujące się w branży funeralnej zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Partner:
  Współpracujemy z:

Bojar-Tuning.eu@2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Teksty oraz zdjęcia na tej stronie są własnością firmy Bojar-Tuning
Kopiowanie fragmentów lub całości bez zgody właściciela zabronione.
Projekt i wykonanie strony: www.bezstronni.pl